Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 16545 01.04.2015 10:41
Zpět na seznam inzerátů

Animátor volného času - školení

Cena: 1 990,-

Zajímá Tě práce animátora volného času? Rád tančíš, zpíváš, sportuješ, hraješ, jsi centrem dění? Chceš prožít léto u moře v zahraničí? Pokud si na tyto otázky odpověděl ano nebo ještě nevíš, jestli si na to připraven, ale chtěl by ses něco nového naučit. - Jsme tu pro Tebe! Už 25. a 26.4.2015 v Praze organizujeme profesionální víkendové školení. Zažij s námi víkend plný nabírání znalostí a praktických dovedností, nauč se taneční choreografie, zábavné aktivity, jak pracovat s lidmi a přitom všem se hodně nasmeješ a poznáš nové lidi :) Po absolvování našeho dynamického tréninku získáš certifikát a pozvání na naše castingy, kde můžeš získat zajímavé pracovní nabídky do zemí jako jsou Řecko, Španělsko, Malta a jiné. Více informací nalezneš na http://animation.rilife.com/cs/skoleni.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Filip Hašek
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info@rilife.com
Další inzeráty od uživatele Filip Hašek
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist