Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 385 29.01.2011 12:13
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Zdraví i peníze

Cena: 200,-

Jste důchodce a máte málo peněz, nebo zdravotní potíže? Pokud s tím chcete něco udělat máme pro Vás nabídku. Můžete si zlepšit svůj zdravotní stav a zároveň si můžete zajistit slušný příjem. Co budete potřebovat - přístup na internet, e-mail, v ideálním případě i skype (bezplatní telefonování přes internet). Další údaje najdete na našich internetových stránkách. Pro vážné zájemce vytvoříme e-shop zdarma.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavla Krechňáková
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: pknewshop@gmail.com
telefon Telefon: +420733502213
TOPlist