Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 8583 06.10.2013 20:48
Zpět na seznam inzerátů

Pracujme doma - Betterware!

Cena: 1,-

Firma s dlouholetou tradicí nabízí doplňky do domácnosti, na vaření, pečení, uklid a mnoho dalšího. Stante se členy našeho klubu, registrace zdarma, s první objednávkou administrační poplatek 10 Kč a vše máte se slevou 23%. Můžete pouze nakupovat pro svoji potřebu (nejsou žádné povinné odběry ani limity) a nebo si přivydělat, záleží pouze na Vás. Vhodné pro každého . Pište si pro víc informací, ráda odpovím, poradím v začátcích pomůžu!


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jana Petrová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: jana_petrova@centrum.cz
TOPlist