Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 12527 27.05.2014 11:46
Zpět na seznam inzerátů

Komparz v poválečném filmu

Cena: 20 000,-

Hledáme minimálně 120 lidí ve věku 55-80 let na komparz do zahraničního filmu, který se bude točit léto/podzim 2014 v Praze a Středních čechách. Nejméně 20 natáčecích dnů pro komparz. Lze jednotlivé dny domluvit zvlášť. Natáčecí den 4-6 hodin/1000 Kč. Pouze brigáda na smlouvu Dohoda o provedení práce. Zasílejte registrační SMS na tel. 9002099 ve tvaru REG 52420. Obratem Vás registrujeme a kontaktujeme pro podpis smlouvy. Těšíme se na spolupráci, Barrandovká studia Praha.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jaroslav Černý
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist