Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha a okolí Inzerát: 6798 19.05.2013 10:20
Zpět na seznam inzerátů

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Cena: 150,-

Nabízím hlídání dětí jakéhokoliv věku, vyzvedávání ze školky, vodění do kroužků, domácí hlídání, po domluvě možné také doučování či hlídání přes noc. Jsem letos maturující studentka střední pedagogické školy, s akreditací MŠMT- vedoucí dětského kolektivu a kurzem zdravotníka. Hlídání by probíhalo ve všední dny měsíce června. V případě zájmu, či otázek, mně kontaktujte na níže uvedený kontakt. Tereza Fišerová mobil: 733 155 315


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Tereza Fišerová
lokalita Lokalita: Praha a okolí
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: fiserovaT@email.cz
telefon Telefon: 733155315
TOPlist