Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 4598 19.06.2012 09:57
Zpět na seznam inzerátů

Hlídání dětí - chcete se stát dobrou chůvou?

Cena: 1 290,-

Agentura BIBO s.r.o. se specializující se na hlídání dětí v rodinách nabízí kurz jak se stát dobrou chůvou. Školení vychází z našich dlouholetých zkušeností s hlídáním dětí všech věkových kategorií, VIP rodinách a ze spolupráce s chůvami, které zajišťují hlídání na plný pracovní úvazek. Absolvování školení Vám umožní: - zvýšit Vaše šance na získání brigády či stálé práce v oblasti hlídání dětí - navýšit výdělek v rodinách - zvýšit Vaši kvalifikaci Obsah školení : • Etický kodex chůvy • Představení pečovatelky v rodině (orientace v domácnosti klienta) • Role a práce chůvy v rodině • Řešení krizových situací • Práce se zdravotní kartou dítěte a evidence docházky • Péče o dítě (stravování, hygiena, oblékání, usínání, vycházky, onemocnění, návštěva pediatra) • Všestranný rozvoj dítěte • Udržování pořádku • Vývojová psychologie • Bezpečnostní zásady při péči o dítě • Základy první pomoci – život ohrožující situace Pro koho je školení určeno : - pro studentky, které chtějí získat dlouhodobou brigádu v oblasti hlídání dětí - pro ženy každého věku, které hledají nové uplatnění na trhu práce (např. ženy na rodičovské dovolené, uchazečky vedené na úřadu práce, ženy 40+, 50+,ženy v důchodovém věku hledající brigádu, atp.). Po ukončení školení získáte potvrzení o absolvování kurzu. Rozsah: 6 hodin Datum konání: 29.6. od 9:00 do 15:00 Cena : 1.290 Kč vč.DPH


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Miluše Řeháková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: rehakova@bibo.cz
telefon Telefon: 773262761
Další inzeráty od uživatele Miluše Řeháková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist