Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 18306 13.08.2015 12:34
Zpět na seznam inzerátů

Hledám au-pair pro 10letou holčičku v Anglii

Cena: 50,-

Ahoj, hledá, au-pair co by mi pomohla s mojí dcerkou, je jí 10let. Já sem svobodná máma, žiju přez 10 let v anglii a potřebuju pomoct. Mohu zajistit anglickou školu, au-pair dostane mobil (předplacený), permanentku do bazénu, svůj pokoj atd. Máme pejska takže zájemce musí mít kladný vztah ke zvířatům. V baráku se nám nekouří, takže pokud jseš kuřák, kouřit se může pouze venku na zahradě. Jsem v ČR do 19.08 a ráda bych se se zájemncemi setkala, můžete mě kontaktovat na 702911174


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jana Heroutová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: janaheroutova@yahoo.co.uk
telefon Telefon: 702911174
TOPlist