Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 13714 08.08.2014 13:36
Zpět na seznam inzerátů

au pair ve Francii (Marseille)

Cena: 70,-

Francouzská rodina (Marseille) se 4 dětmi (9-17let) hledá au pair (věk 22 a více), znalost frj vítána, z počátku možná komunikace v anj,zkušenost s dětmi, dynamická, milá, 30htýdně, pomoc s domácností, doprovod dětí do školy, pomoc s úkoly, 2 večery babysitting, nástup od 28.8. do června 2015, o Vánocích 14dní volno, možnost přijímání rodinných příslušníků z ČR v rodině, mzda 70E/týden,


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: jana dohnalová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: jadofu@seznam.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist