Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 6148 16.03.2013 08:32
Zpět na seznam inzerátů

Au-pair do Nemecka

Cena: -----

Jsme Ceska Au-pair agentura v Nemecku - Vermittlungsagentur DMILA. Hledame Au-pair divku pro jednu rodinu v Nemecku, zijici v meste Münster. Au-pair by mela byt divka ve veku 20 -21 let, nekuracka, ridicsky prukaz nemusi byt. Rodina ma 4 deti, Au-pair se stara jen o jednu 2-letou holcicku.Au-pair ma k dispozici vlastni pokoj s televizi, internetem, skrin, stul, postel, kreslo. Rodina ma domaci zvire - kocku. "Pracovni doba" Au-pair je rozdilna, podle toho jak rodina potrebuje.Volny den je jeden den v tydnu a to je cela nedele. Jizdne k rodine bude ze strany rodiny na 100% prevezmuto, rodina se ale predem domluvi s au-pair. Au-pair ma k dispozici jazykovy kurz v bydliste rodiny. Vice informaci u nas. Pro primy kontakt nas muzete kontaktovat pres Live-Support-chat na nasi strance: www.agentur.dmila.de. Tesime se na Vas.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Vermittlungsagentur Dmila
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
skype Skype: vermittlungsagentur.dmila
www WWW: www.agentur-dmila.de
Další inzeráty od uživatele Vermittlungsagentur Dmila
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist